Фільм Битва року дивитись онлайн українською мовою

Битва року дивитись онлайн українською

Фільм Битва року дивитись онлайн на українській мові в хорошій якості.

Битва року дивитись онлай

Файл:

Якість відео: Трейлер
Переклад:

Опис фільму:

Битва року - фільм про те, як купа колишніх членів молодіжних танц-банд Америки одержала перемогу у танцювальному турнірі серед найкращих колективів Німеччини, Франції та інших стран. Ніхто не вірив в те, що хлопці зможуть побити чемпіонів світу - корейську команду. Але харизматичний тренер, не дивлячись на те, що раніше тренував тільки баскетболістів, та розуміння не мав, що таке танцювальний батл, зміг лише за три місяці до змагань зробити з групи егоїстів справжню команду вбивць танцполу!

Кожного дня, з ранку у шостій і до півночі, на теріторії покинутої колонії для неповнолітніх, тренер займався командостворюванням та фізичною підготовкою бійців, та коли вони вже змогли долати фізичні та емоційні перешкоди, за них взявся хореограф - сексапільна блондинка, яку, по її словам, не цікавлять хлопці, але цікавлять чоловіки!

Хлопці зрозуміли, що нічого не вийде, якщо не згуртуватися, тому що тільки разом можливо пробитися до вершини, стати чемпіонами. Неможливо повірити у мрію, якщо не вірити один в одного, та коли проти тебе цілий світ, все вирішує лише одне - командна співпраця!Якщо фільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо фільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо фільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи оновіть сторінку.


Фільм Битва року дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Битва року онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Битва року дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Сімейні | Переглядів: 859