Фільм Діана: Історія кохання дивитись онлайн українською мовою

Діана: Історія кохання дивитись онлайн українською

Фільм Діана: Історія кохання дивитись онлайн на українській мові в хорошій якості.

Діана: Історія кохання дивитись онлай

Файл:

Якість відео: Трейлер
Якість звуку: Український професійний
Переклад:

Опис фільму:

Принцеса Діана за своїм значенням займає престижне третє місце серед сотні найвідоміших у всій Британії людей. Ця чудова жінка змогла додати вагомий внесок у розвиток своєї країни і разом з цим вона здійснювала величезну кількість великодушних вчинків. Мільйони хворих, а також нещасних і знедолених підносили цю жінку до небес, її називали « принцесою сердець». Це був свого роду англійський варіант «матері Терези», яка всю себе присвячувала людям. Але більшість жителів країни і всього світу більше хвилювали її особисті відносини, а не ті щирі справи, які в той час здійснювала леді Ді. Через таку неймовірно дурну і в теж час настирливу цікавість і змогла загинути в кінцевому результаті принцеса.

Картина розповість нам про той далекий часу, коли леді Ді вирішила розлучитися зі своїм недолугим чоловіком - він же всесвітньо відомий принц Чарльз. Важко переживаючи подібний розрив і весь час перебуваючи під пильним поглядом відеокамер та журналістів з усього світу, принцеса подумала, що правильним буде з головою зануритися в благодійність і різну суспільну діяльність. Щоденні зустрічі та офіційні заходи тривали нескінченним потоком. У такому складному і дуже натягнутому графіку на особисте життя просто не залишалося вільного часу. Але одного прекрасного дня леді Діана прибула з візитом в одну з місцевих лікарень. Саме в цьому місці ця красуня зіткнулася віч-на -віч з 36 -річним кардіохірургом, який неначе причарував її і змусив серце молодої принцеси знову полюбити.Якщо фільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо фільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо фільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи оновіть сторінку.


Фільм Діана: Історія кохання дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Діана: Історія кохання онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Діана: Історія кохання дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Драми | Переглядів: 1110