Серіал Ходячі мерці 4 сезон (1,2,3,4 серія) дивитись онлайн

Ходячі мерці дивитись онлайн українською

Серіал Ходячі мерці дивитись онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Ходячі мерці дивитись онлай

Файл:

Якість відео: HD 720p
Якість звуку: Проф. озвучка
Переклад:

Опис фільму:

Земля в небезпеці. Вірус «зомбі» пожирає кожного. Трохи оговтавшись від апокаліпсису, маленька купка тих, що вижили, на чолі з шерифом Ріком Граймсом і його сім'єю, поневіряються в пошуках хоч якогось мало-мальськи захищеного притулку, необхідного для життя. Вони всі налякані, постійно чекають чогось смертельно небезпечного. Їх страхи небезпідставні. Настала доба щоразу приносить смерть. Людський жах породжує в людях неймовірну жорстокість.

Шериф Рик розуміє, що потрібно негайно рятувати сім'ю. Шукаючи способи порятунку, він раптом розуміє, що живі люди, з їх жахом і страхами, становлять велику небезпеку, ніж ходячі «зомбі - мерці».

Третій сезон закінчився, попереду четвертий. Природно, творці тримають в таємниці і терміни виходу серіалу, і нову сюжетну лінію. Що він принесе любителям жахів? Нових героїв, невідомий досі вірус смерті, а може бути шериф сам стане «зомбі - мерцем »? Час покаже, потрібно тільки трохи почекати.Якщо фільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо фільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо фільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи оновіть сторінку.


Серіал Ходячі мерці дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Ходячі мерці онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Ходячі мерці дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Серіали | Переглядів: 1095