Мультфільм Крижане серце дивитись онлайн українською мовою

Крижане серце дивитись онлайн українською

Мультфільм Крижане серце дивитись онлайн на українській мові в хорошій якості.

Крижане серце дивитись онлай

Файл:

Якість відео: Трейлер

Опис фільму:

Чудова картина «Крижане серце» в оригіналі Frozen - це комп'ютерний анімаційний мультфільм від найвідомішої компанії в наш час, Walt Disney Animation Studios, якщо подумати то це п'ятдесят третій повнометражний мультфільм, який був випущений цією студією. Cюжет до речі був створений за мотивами відомої казки «Снігова королева» від прекрасного автора Ханса Крістіана Андерсена. Що ж до виходу мультфільму, то він призначений на 27 листопада поточного року.


За сюжетом нам розкажуть історію однієї дівчини на ім'я Анна, на її долю випав шанс врятувати своє королівство, від одного жорстокого прокляття Снігової королеви, яка в свою чергу прирекла все людство в цій країні на вічну зиму. Анні, в компанії відважного і красивого альпініста Крістофа, потрібно буде пробратися крізь холоднечу і холодні заметілі під час найнебезпечнішої подорожі у своєму житті, для того щоб розвіяти крижане прокляття.


Також відомо, що Walt Disney Animation Studios тривалий час працювали над своїм варіантом «Снігової королеви». Одну із кінцевих спроб було виконано на початку 2000-х років, але в результаті виробництво проекту було закінчено. У грудні 2009 року була опублікована нова інформація про створення мультфільму за сюжетом «Снігової королеви», але так чи інакше в березні 2010 року робота над цим проектом знову була припинена. У червні компанія заявила про те, що фільм з незрозумілих причин «поклали на полицю». Після чого в грудні 2011 року Disney заявив, що нова назва для свого творіння буде - Frozen, і до речі дата виходу була призначено на 27 листопада 2013 року. Також говорилося, що цей мультфільм буде створений за допомогою комп'ютерної анімації.
На сьогоднішній день відомо що режисером цього мультфільму виступив Кріс Бак, а продюсерами стали відомі у себе на батьківщині - Джон Лассетер і Пітер Дель Вехо. Під кінець листопада 2012 року було опубліковано, що одна зі сценаристів, яка займалася мультфільмом «Ральф», а саме Дженніфер Лі, вирішила приєднатися до Баку в якості помічника режисера. Пісні до цієї картини будуть написані бродвейськими композиторами, яких ми могли чути раніше, Робертом Лопесом і його талановитої дружиною Крістен Андерсон-Лопес, можна також відзначити що до цього вони працювали над піснями які звучали у стрічці «Ведмедик Вінні та його друзі».
Якщо мультфільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо мультфільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо мультфільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи залиште коментар.


Мультфільм Крижане серце дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Крижане серце онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Крижане серце дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Мультфільми | Переглядів: 69648