Серіал Любов та покарання (1+1) Всі серії дивитись онлайн

Любов та покарання (1+1) Всі серії дивитись онлайн українською

Серіал Любов та покарання (1+1) Всі серії дивитись онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Любов та покарання (1+1) Всі серії дивитись онлай

Файл:

Якість відео: HDRip
Якість звуку: Оригінал
Переклад:

Опис фільму:

Двадцятип'ятилітня красуня Ясмін живе цілком сучасним життям. У неї цікава та творча робота в рекламному агентстві і роман з молодим хлопцем на ім'я Мехмет. Відносини між ними розвиваються по звичайному сценарію, оскільки справа рухається до весілля. Але буквально напередодні радісного торжества всі надії і мрії Ясмін розбиваються на дрібні осколки - вона застає свого нареченого в ліжку з найкращою подругою. Причому Мехмет навіть знаходить собі виправдання: він змінив нареченій з однієї простої причини - вона не бажала мати з ним стосунки до весілля, оскільки виконувала обіцянку, дану батькові. А він - чоловік молодий, гарячий, от і не втерпів...

Ясмін відправляється в Бодрум, де заходить в бар і знайомиться з Саваш. Дівчина впевнена, що новий знайомий працює офіціантом в цьому барі, її думки затуманені дуже великою кількістю випитого спиртного, вона сильно принижена і вражена зрадницької зрадою Мехмета. Їй хочеться помститися невірному коханому. В результаті вечір у барі закінчується пристрасної вночі з Саваш. Цей хлопець не має схильності до традиційного способу життя турецької сім'ї, тому давно живе далеко від неї. Але в автокатастрофі гине його батько і старший брат, тому йому нічого не залишається, як стати главою сім'ї, погодитися з пріемственность традицій. А це означає - одружитися на овдовілою дружино. брата. У Саваш просто немає вибору, якщо він не хоче, назавжди втратити всі родинні зв'язки. Він змушений погодитися. Сімейний бізнес теж вимагає уваги - на рахунках лежать величезні суми, але всі ці гроші зароблені за допомогою всіляких незаконних угод.

Все це потрібно привести в порядок, тому новий глава сім'ї приймає рішення фамільну компанію модернізувати. Тим більше що молода людина володіє всіма необхідними знаннями в галузі сучасних інновацій. Та єдина ніч, яку Саваш та Ясмін провели разом, не проходить для них безслідно. Дівчина розуміє, що її почуття до цього хлопця являють собою дивну суміш з ненависті, відрази і любові. Та й хлопець не в силах забути ту красуню, що була з ним так недовго. Вона випадково забула свій кулон, коли, соромлячись, тікала з номера готелю, поки її коханець був у душі. Слідуючи підказкам цієї штучки, Саваш сподівається знайти її зниклу власницю. Ясмін незабаром розуміє, що вагітна. Крім того, доля приготувала їй зустріч з тим самим незнайомцем з бару. Як складеться життя головних героїв - покаже час...Якщо фільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо фільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо фільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи оновіть сторінку.


Серіал Любов та покарання (1+1) Всі серії дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Любов та покарання (1+1) Всі серії онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Любов та покарання (1+1) Всі серії дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Серіали | Переглядів: 46187