Фільм Сьомий син дивитись онлайн українською мовою

Сьомий син дивитись онлайн українською

Фільм Сьомий син дивитись онлайн на українській мові в хорошій якості.

Сьомий син дивитись онлай


Опис фільму:

«Сьомий син» (оригінальна назва Seventh Son) - очікуваний фентезійний фільм від відомого режисера Сергія Бодрова-старшого, який був знятий за мотивами чудового роману письменника Джозефа Ділейні «Учень відьмака», якщо бути трохи точніше першого з серії «The Wardstone Chronicles» . На сьогоднішній день вже відомо хто знявся в головних ролях, там будуть Бен Барнс, Джефф Бріджес, а також незрівнянна Джуліанна Мур. Прем'єра в США повинна відбутися 17 січня 2014 року.

У часи забутого минулого невідомими силами було вивільнено сильне зло на землі, яке змогло розпалити війну між могутніми надприродними силами і простим людством. Наш відважний герой Майстер Грегорі (його до речі грає Джефф Бріджес) - тут виступає лицарем людства, який колись ув'язнив злу, дуже могутню відьму, її звуть Мати Мелкін (у ролі Джуліанна Мур) близько сто років тому. Але тепер же вона з чиєюсь допомогою примудрилася втекти і, все що їй потрібно на даний момент це виконати довгоочікувану помсту. Зібравши своїх однодумців, Мати Мелкін спочатку готується перекинути свій страшний гнів на нічого непідозрюючих людей. І єдиний хто може стати у неї на шляху це Майстер Грегорі.

На майбутній смертельній битві наш Грегорі повинен буде зіткнутися лицем до лиця з неймовірно сильним злом, яке повернулось, чого він так боявся. Тепер у нього є не так вже багато часу, тільки до наступного повного місяця, щоб провернути те, на що зазвичай можуть йти тривалі роки: навчити свого нового приймача, а саме хлопця, Тома Уорда (Бен Барнс) - він же є сьомим сином, і він повинен навчитися битися з темною магією, яка трохи відрізняється від будь-якої іншої. Єдина надія всього людства лягає на сьомого сина.

Також відомо що зйомки фільму почалися 19 березня 2012 року в Ванкувері.
Хотілося б відзначити що на роль Тома Уорда претендували такі актори як Алекс Петтіфер, Шайло Фернандез, а також Сем Клафлін і навіть Калеб Лендрі Джонс. Ну а що стосується претенденток на роль Еліс, то ними стали Дженніфер Лоуренс, Діана Агрон, Імоджен Путс ну і остання з цього ряду Фелісіті Джонс.

Якщо фільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо фільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо фільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи оновіть сторінку.


Фільм Сьомий син дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Сьомий син онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Сьомий син дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Пригодницькі | Переглядів: 11386