Фільм Тіні незабутих предків дивитись онлайн українською мовою

Тіні незабутих предків дивитись онлайн українською

Фільм Тіні незабутих предків дивитись онлайн на українській мові в хорошій якості.

Тіні незабутих предків дивитись онлай

Файл:

Якість відео: Трейлер

Опис фільму:

Для того щоб звернути до себе увагу дівчини, в яку дуже закоханий, але на жаль не взаємно, звичайних хлопець Іван здатен на будь-що. І ось під час чергової спроби через нього випадково зникає згарда – експонат, що був знайдений в Карпатах і зберігався в університеті, де навчається студент. Після цього випадку почали коїтись дивні речі. На тілах восьми друзів хлопця з'явилися якісь символи, які якщо їх скласти мають зображення втраченої згарди. Молоді люди вирішують звернутися за допомогою к викладачу, якого раніше вважали божевільним. Виявляється кожен з друзів Вані тепер має на собі мітку, а згарда знаходиться біля серця одного з них. А з давніх-давен відомо, що мольфари так само зберігали згарду, тому знайдені вони були з вирваним серцем.
Студенти злякавшись за своє життя вирішують якнайшвидше позбутися містичної згарди, для цього їх шлях лежить до останнього мольфара, що живе далеко в лісах. В дорозі друзів чекають ряд випробувань на вірність і дружбу, страх, боротьба зі злом, під час якої не всі зможуть вижити.Якщо фільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо фільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо фільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи оновіть сторінку.


Фільм Тіні незабутих предків дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Тіні незабутих предків онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Тіні незабутих предків дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Пригодницькі | Переглядів: 36572