Фільм Вій дивитись онлайн українською мовою

Вій дивитись онлайн українською

Фільм Вій дивитись онлайн на українській мові в хорошій якості.

Вій дивитись онлай


Опис фільму:

Це було приблизно на початоку XVIII століття. Не дуже відомий картограф, якого звуть Джонатан Грін, вирішив здійснити подорож з Європи на Схід. Поїхавши через Трансільванію, він зрозумів одне, що точно заблукав. Неабияк поблукавши в тумані, він опинився в невеликому козацькому селищі. Народ, що проживає тут, знаходиться в повному самітництві, захистивши себе від будь-яких контактів із зовнішнім світом. Що можуть приховувати жителі далекого хутора? Чого вони більше всього на світі бояться і з яких причин ховаються тут? Вчений вирішив взяти і розгадати таємницю, яка може бути пов'язана з ім'ям неймовірного міфічного створіння - Вія. Стародавні слов'янські легенди почали оживати ...

Ця картина була знята за однойменним романом, який написав Микола Гоголь. Дуже цікаво що людина, яка зіграла Вія, на сьогоднішній день входить до книги рекордів Гіннеса.
На роль головного персонажа - хороброго мандрівника і винахідливого картографа Джонатана Гріна - розглядалося дуже багато претендентів, з них можна виділити Джейсона Стейтема, Бреда Пітта, Брюса Вілліса, Кіану Рівза. З кожним із цих акторів проводилися офіційні переговори, але в результаті ні хто з них не був затверджений на головну роль. Також відомо що у фільмі повинна була приймати участь відома модель Наталія Водянова, але за її контрактом, який вона уклала за раніше до цього, йшлося про заборону міняти зовнішність. Для ролі потрібно було постригти і перефарбувати своє волосся, і через це на роль Настусі була узята не менш красива Агнія Дітковскіте.

Перед початком роботи над фільмом, щоб показати, що фільм вже знаходиться у виробництві, Олексій Петрухін в компанії з Олегом Степченко в 2006 році всього лише за 18 годин змогли зняти рекламний ролик цього фільму, в якому в ролі Хоми Брута виступив сам Петрухін. На початку 2007 року тизер був запущений в різних кінотеатрах країн, хоча ще до цього моменту не був написаний сценарій, саме виробництво цього фільму за фактом почалося тільки через рік після презентації тизера, а зйомки закінчилися тільки в березні 2012 року.
Робота над усіма декораціями, які ми будемо бачити у фільмі зайняла більше 6 місяців, і в підсумку, було побудоване невелике село з 21 будинком, зі своєю сторожовою вишкою, великим частоколом, і звичайно ж старовинними гарматами та іншими атрибутами тих далеких часів, які можуть бути характерні для України XVIII століття.

Якщо фільм переривається – натисніть паузу і трохи почикайте (5-10 хвилин).
Якщо фільм зупинився і далі не грузиться – оновіть сторінку
Якщо фільм не працює - спробуйте запустити його з іншого браузеру, чи оновіть сторінку.


Фільм Вій дивитись онлайн на українській мові

Кінострічка Вій онлайн доступна для безкоштовного перегляду на великій швидкості тільки українською мовою. Фільм Вій дивитися онлайн безкоштовно.

Схожі матеріали:


Жанр: Фантастика | Переглядів: 4941